Jak objednat

1.OBJEDNÁVKY
Objednávejte vždy počet roušek shodný s počtem osob, tedy 1 rouška = 1 osoba.
Objednávejte prosím přes formulář, který naleznete níže.!

OBJEDNÁVKY DOČASNĚ POZASTAVENY!


Doba dodání závisí na kapacitě výroby, která je omezená, ale neustále se jí snažíme navyšovat. Odhadovaná doba dodání je do 7 dní.

Roušky Vám přivezeme na adresu, kterou vyplníte v objednávkovém formuláři.
Před závozem vás bude telefonicky kontaktovat řidič, se kterým se na všem domluvíte.
Předání proběhne v rámci bezpečnosti, dle podmínek viz bod 2. PŘEDÁNÍ ROUŠEK.

2.PŘEDÁNÍ ROUŠEK:
Abychom zajistili maximální bezpečnost jak dobrovolníků, tak občanů, náš řidič vás bude kontaktovat předem telefonem a následně zásilku zaveze na vaši adresu. Zásilku nechá řidič na místě před vchodovými dveřmi, či vchodem do domu, tak aby nedošlo k vzájemnému fyzickému kontaktu. Pokud budete chtít zároveň darovat látky (pravidla viz bod 3. JAK DAROVAT LÁTKY) připravte tašku před příjezdem řidiče taktéž před vchod.

3.JAK DAROVAT LÁTKY:
Pokud chcete darovat látku, musí být vypraná a vyžehlená. Materiál nejlépe přírodní 100% bavlna (prostěradlo, povlečení)
Jakmile budete mít materiál připraven, kontaktujte nás na emailu: stary.f@seznam.cz a do textu napište své jméno, bydliště a telefon. Látky budeme po domluvě svážet přímo od vás.

4.PRO DOBROVOLNÉ ŠVADLENKY
Pokud chcete přiložit ruku k dílu a pomoci dobré věci, máte šicí stroj a umíte šít, hlaste se prosím u koordinátorky Marie Staré na telefonu: 775 957 171. Děkujeme, že pomáháte.